CURAPROX CURAbaby kramtukas-barškutis Mėlynas ()

TOP
Prieinamumas: Sandėlyje
12.16€
  • Be mokesčių: 10.05€

Aprašymas

CURAPROX CURAbaby kramtukas-barškutis Mėlynas

Pasirūpinkite savo vaiku – sveiki ir gražūs dantys visam gyvenimui!

Pirmieji gyvenimo mėnesiai yra labai svarbūs:  įvairių pojūčių stimuliacija turi įtakoc kūdikio protiniam ir fiziniam vystymuisi. 

Ypač svarbus  kūdikystės periodas -  dantų dygimas. Kuo įvairesnė stimuliacija (įvairių formų ir kietumo paviršių čiulpimas, kandimas), tuo geresnis žandikaulio ir dantukų vystymasis, bei mažesnis niežulys ir skausmas. Pirma teigiama patirtis išliks atmintyje ir lydės vaiką visą gyvenimą.

„Curaprox“ kramtukas – išradinga kramtuko, masažinio dantų šepetėlio ir barškučio kombinacija. Jau nuo antro mėnesio šis kramtukas stimuliuoja kūdikį per regoc, klausoc ir lietimo pojūčius. Pirmųjų dantukų augimo metu šis kramtukas yra nepralenkiamas: skatina kraujo apytaką, mažina skausmą ir maloniu bei žaismingu būdu pratina kūdikį valytis dantis. Skausmą malšinančių tepaliukų greičiausiai neprireiks, o ir Jūsų kūdikis bus mažiau dirglus.

Šį kramtuką patogu laikyti vaikui - jis ypač lengvas ir todėl saugus. „Curaprox“ kramtukas buvo sukurtas bendradarbiaujant su Šveicarijoc Berno universiteto dantų klinikoc odontologais ir ortodontais bei apdovanotas prizu už mokslinius tyrimus. 

Specifikacija

CURAPROX CURAbaby kramtukas-barškutis Mėlynas
Prekės kodas: 230069
Gamintojas: Curaden, Šveicarija

Įvertinimai (0)


Parašyti įvertinimą