Burnos skalavimo skystis CURASEPT ADS 212 su chlorheksidinu (0.12%) 200 ml ()

TOP
Prieinamumas: Sandėlyje
8.00€
  • Be mokesčių: 6.61€

Aprašymas

Burnos skalavimo skystis CURASEPT ADS 212 su chlorheksidinu (0.12%) 200 ml

Stiprus antibakterinis poveikis apsaugo nuo apnašų susidarymo ir gerina dantenų būklę. 

Idealiai tinka žmonėms, turintiems periodontinių problemų, gingivito ir parodontozės gydymui, prieš ir po chirurginių intervencijų, nešiojantiems ortodontinius įtaisus ar turintiems implantus.

Chlorheksidinas (CHX) naudojamas mažinti apnašų ir infekcijų plitimą dantenose ir gleivinėje. Jis yra labai veiksmingas, nes CHX turi ilgalaikį antibakterinį efektą, trunkantį apie 8-10 valandų.  

CHX priemonės naudojamas gingivitui ir parodontozei gydyti, pooperaciniu laikotarpiu, po odontologinių intervencijų ir tarpdančių priežiūrai, po profesionalios burnos higienos kraujavimui ir uždegimui slopinti. Šios priemonės taip pat naudojamos nešiojant breketus ir turint implantus. 

Įprastiniai produktai, turintys CHX, turi tam tikrus šalutinius poveikius, pavyzdžiui, keičia dantų ir liežuvio spalvą, džiovina gleivinės membranas ir sutrikdo skonio pojūtį.

Curasept ADS burnos skalavimo skystis su chlorheksidinu neturi nei vieno iš šių šalutinių poveikių, nes jame yra ADS (antidiscoloration system) – spalvos nekeičianti sistema - ir sudėtyje nėra alkoholio, kuris dirgina burnos gleivinę.  

Padeda apsaugoti dantenas prieš ir po odontologinių intervencijų.

Specifikacija

Burnos skalavimo skystis CURASEPT ADS 212 su chlorheksidinu (0.12%) 200 ml
Prekės kodas: 230044
Gamintojas: Curaden, Šveicarija

Įvertinimai (0)


Parašyti įvertinimą