CURAPROX HYDRocONIC ultragarsinis dantų šepetėlis CHS 100 ()

TOP
Prieinamumas: Sandėlyje
135.83€
 • Be mokesčių: 112.26€

Aprašymas

CURAPROX HYDRocONIC ultragarsinis dantų šepetėlis CHS 100

“Sonic” ultragarsiniai šepetėliai –  aukšto dažnio vibracija garso greičiu.

Nemokantiems taisyklingų dantų valymo judesių padeda naujovė – vos prieš keletą metų atsiradę ultragarsiniai šepetėliai. Protingi pagalbininkai patys žino, kur ir kaip brūžinti. Tuo jie pranašesni už elektrinius šepetukus, kurių galvutės sukasi pačios, bet žmogui vis tiek reikia judinti įtaisą atitinkamomis kryptimis. Valant elektriniu šepetėliu kiekvienam dančiui reikia skirti po 30 sekundžių, tad švarinimosi procesas užtrunka. Ultragarso šepetėlis veikia greitai – jis tiesiog išpučia maisto likučius iš tarpdančių. Dėl to nebereikia jų valyti papildomai, daug labiau juntamas gaivos ir švaros jausmas. Burnos higienistų teigimu, toks šepetėlis ypač praverčia turintiesiems periodonto problemų, nes paprasta valymo priemone sunku išvalyti dantenų kišenėse susikaupusius maisto likučius. Kai yra kreivų, susigrūdusių dantų, tenka nešioti breketus, dantų priežiūra taip pat yra sudėtingesnė. Minėtais atvejais irgi rekomenduojamas ultragarsinis šepetėlis. Jautrias dantų vietas jis gali valyti švelniau. Be to, geba masažuoti dantenas. 

Ultragarsinių dantų šepetėlių šerelių sukeliama vibracija veikia bakterijas ir valo apnašas net 3–4 mm atstumu nuo šerelių galų, todėl yra geriau išvalomos sunkiai pasiekiamos dantų zonos bei dantenų kišenės. Ultragarsinio šepetėlio šereliai

Sonic technologija - tai garso greičiu judantys šereliai ir jų sūkuriavimo sukurtos bangos pakelia seiles, vandenį ir dantų pastą, bei išvalo šalia esančias ertmes, kur šereliai net nepasiekia. Moksliškai šis reiškinys yra vadinamas - hidrodinamika. 

Paprastai sonic šepetėliai vibruojuoja apie 30 000 k/min. Jie valo ne tik efektyviau bet ir švelniau, nei paprasti mechaniniai šepetėliai. Teisingai laikant ultragarsinį šepetėlį neįmanoma pažeisti dantenų ar emalio, tuo pačiu jis valo nepaprastai gerai ne tik dantis, bet ir tarpdančius, bei pašalina milijonus bakterijų iš dantenų kišenių.

Priežastys, kodėl pasirinkti Curaprox Hydrosonic: 

 • Ultragarsinis dantų šepetėlisKliniškai įrodyta, kad Hydrosonic CHS 100 geriau pašalina apnašas, nei kiti, tiek mechaniniai, tiek elektriniai dantų šepetėliai. Hydrosonic CHS 100 - ypač efektyvus: jo šerelių sukeliama vibracija siekia 42,000 k/min. Didesnis vibravimo dažnis padidina hydrodinaminį efektą: garso greičiu judantys šereliai ir jų sukurtos bangos pakelia seiles ir dantų pastą, ir taip išvalo šalia esančias ertmes. 
 • Švariai valo dantis ir gerina dantenų būklę. Ultragarsinių dantų šepetėlių sukeliama vibracija veikia bakterijas, sunaikina jas ir valo apnašas sunkiai pasiekiamose tarpdančių zonose bei dantenų kišenėse. 
 • Šepetėlio galvutėje yra ypač kokybiški ir minkšti CUREN® šereliai. Tai ypač svarbu, renkantis ultragarsinį šepetėlį! Visi danties paviršiai išvalomi dėka minkštų ir lanksčių šerelių. 
 • Hydrosonic CHS 100 yra saugus naudoti ir nereikalauja ypatingų pastangų. Pakanka švelniai pridėti šepetėlį 45 laipsnių kampu, šepetėlio šereliai greitai ir efektyviai išvalys visus danties paviršius, nepakenkdami emaliui. 

Curaprox Hydrosonic CHS 100“ komplektą sudaro: 

 • Ultragarsinio šepetėlio komplektasdvi šepetėlio galvutės (galvučių pakeitimas kainuoja ne daugiau nei paprastas mechaninis šepetėlis);
 • trys valymo režimai: švelnus, intensyvus, masažuojantis;
 • šepetėlio galvutėje — CUREN ® šereliai: švelnūs ir efektyvūs;
 • komplekte yra viskas, ko gali prireikti optimaliai burnos higienai: 3 dydžių tarpdantiniai šepetėliai (jei jų prireiktų) ir „Enzycal“ dantų pasta;
 • kotelis su specialiomis briaunomis — patogiam šepetėlio laikymui 45 laipsnių kampu;
 • įkroviklis;
 • 30 sekundžių ir 2 minučių laikmačio indikatoriai;
 • baterijos įkrovimo indikatorius; 

Garantija: 2 metai

Specifikacija

CURAPROX HYDRocONIC ultragarsinis dantų šepetėlis CHS 100
Prekės kodas: 230145
Gamintojas: Curaden, Šveicarija

Įvertinimai (0)


Parašyti įvertinimą